Nagrody i wyróżnienia

Pretorius został wyróżniony Certyfikatami Wiarygodności Biznesowej - za wysoką ocenę stabilności i płynności finansowej. Certyfikat Wiarygodności Biznesowej to prestiżowe wyróżnienie nadawane przez Dun & Bradstreet Poland, który daje gwarancję, że jego laureat jest wiarygodnym kontrahentem, z którym warto nawiązywać kontakty handlowe.

 

Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej - za rok 2016
 

 

Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej - za rok 2015
 

 

Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej - za rok 2014
 

 

Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej - za rok 2012
 

 

Srebrny Certyfikat Wiarygodności Biznesowej - za rok 2011

 

Wyróżnienie przyznawane przez Dun & Bradstreet Poland honorowane jest na całym świecie.
Dun & Bradstreet Poland jest specjalistą w sporządzaniu raportów handlowych na temat firm. Ocena wiarygodności i stabilności firmy, przygotowywana przez analityków D&B, wystawiana jest na podstawie:

  • analizy moralności płatniczej według programu DunTrade®
  • analizy wskaźników finansowych ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych
  • największej w Polsce bazie relacyjnej powiązań korporacyjnych i osobowych.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej może zostać przyznany firmom, które otrzymały najwyższą ocenę stabilności według D&B.Pretorius otrzymał nagrodę NOVATOR 2011, przyznawaną liderom innowacyjności przez Staropolską Izbę Przemysłowo - Handlową. Spółka została nagrodzona w kategorii „Innowacyjna inwestycja w usługach” za projekt „Teleinformatyczna platforma wymiany danych i ochrony finansów”. Wyróżnienie sytuuje spółkę Pretorius wśród najlepszych firm, które w 2011 roku zrealizowały przedsięwzięcia o charakterze innowacyjnym.

 

 

 

W styczniu 2011 roku Kapituła Programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” przyznała spółce Pretorius certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play 2010”.
W programie oceniane były wszystkie aspekty działalności firmy, między innymi sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa. Jego celem  jest promowanie etyki w działalności gospodarczej.

 

lutym 2009 roku Kapituła Programu Gospodarczo-Konsumenckiego "SOLIDNA FIRMA Biała Lista" pod patronatem Przedstawiciela Komisji Europejskiej przyznała spółce Pretorius certyfikat rzetelności Solidna Firma 2008, potwierdzający wiarygodność firmy jako rzetelnego płatnika i godnego zaufania przedsiębiorstwa.

 

 

W marcu 2008 roku Kapituła nagrody Medal Europejski: Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny, Business Centre Club i Urząd Komitetu Integracji Europejskiej przyznała spółce Pretorius wyróżnienie - Medal Europejski 2008 za usługę "Konsulting finansowo-prawny w zarządzaniu należnościami".

 

 

W marcu 2007 roku Kapituła nagrody Medal Europejski: Business Centre Club i Urząd Komitetu Integracji Europejskiej przyznała spółce Pretorius wyróżnienie - Medal Europejski 2007 za usługę "Raporty wiarygodności biznesowej".

W 2006 roku kapituła nagrody Liderzy Regionu przyznała statuetki najlepszym firmom i instytucjom z województwa świętokrzyskiego, które najlepiej w 2005 roku promowały ziemię świętokrzyską w kraju i zagranicą oraz pracowały na ekonomiczny sukces województwa. Wśród nagrodzonych firm znalazła się spółka Pretorius, która otrzymała nagrodę w kategorii finanse.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich finansów

Pretorius - Kalkulator

Sprawdź czy nie tracisz każdego dnia

Należymy do organizacji:Etyka w windykacji

  kliknij, aby zobaczyć

Strona główna | Bezpieczne finanse | Licytacje | O firmie | Kariera | Kontakt