Bezpieczne finanse

- to proces zarządzania wierzytelnościami mający na celu zapewnienie stabilności finansowej przedsiębiorstwu, któremu dedykowany jest pakiet usług „gwarancja zapłaty”.

W ramach bezpiecznego finansowania biznesu doradzamy i realizujemy indywidualnie rozwiązania zarządzania wierzytelnościami. Oferowana przez nas „gwarancja zapłaty” to pakiet usług, na który składają się:

Proponujemy współpracę kompleksową, czyli pełny pakiet usług „gwarancja zapłaty” lub w dowolnie przez Państwa wybranych obszarach. 

 

Jakość współpracy

Dysponujemy profesjonalną kadrą pracowników i współpracowników, zapleczem teleinformatycznym oraz wiedzą finansową i prawną.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie ze względu na specyfikę i niestandardowość jego potrzeb. Szczegółową ofertę i propozycje współpracy jesteśmy gotowi dostarczyć w ciągu trzech dni od momentu otrzymania zapytania ofertowego precyzującego Państwa bieżące oczekiwania.

Rozpoczynając współpracę z nowym Klientem zawsze proponujemy spotkania robocze pozwalające określić priorytety i wzajemne możliwości skutecznej usługi „gwarancji zapłaty”. Proponujemy również pilotażową umowę wstępną ( 3 miesiące ) pozwalającą na dokonanie precyzyjnej analizy potrzeb Klienta przed pełnym wdrożeniem konkretnej oferty lub całego procesu Bezpieczne Finanse.

Wszystkie zlecenia realizujemy z zachowaniem absolutnej tajemnicy handlowej naszego Klienta, a bazę spraw przekazanych do windykacji przechowujemy na specjalnie zabezpieczonym serwerze i usuwamy po wspólnej decyzji o zakończeniu zlecenia. Zapewniamy usługę na najwyższym poziomie - terminowość i jakość realizowanych zleceń jest stale monitorowana dzięki systemowi raportowania, jak również nadzorowi prowadzonemu przez koordynatorów w biurze zarządu i oddziałach regionalnych (raporty z przeprowadzonych czynności udostępniamy Klientom na ich życzenie).

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich finansów

Pretorius - Kalkulator

Sprawdź czy nie tracisz każdego dnia

Należymy do organizacji:Etyka w windykacji

  kliknij, aby zobaczyć

Strona główna | Bezpieczne finanse | Licytacje | O firmie | Kariera | Kontakt